In memoriam Eugène Linders

Voor de tweede keer in heel korte tijd is Ledeacker opgeschrikt door het veel te vroege overlijden van een van haar inwoners. Iedereen kent Eugène Linders, iedereen kent zijn familie. Vele mensen kennen Eugène van het vakwerk wat hij leverde in hun tuin of oprit. Anderen kennen Eugène van zijn tomeloze inzet voor ons dorp; maar ook buiten de dorpsgrenzen was Eugène actief als vrijwilliger. In Ledeacker was hij een van de stuwende krachten achter de jeugdactiviteiten, de goederen- en dienstenbeurs, de rommelmarkt. Ook bij de carnavalsvereniging was hij betrokken, als helpende hand bij allerlei klussen en één jaar ook als prins. Bij het Pinkstertoernooi was hij de manager van het hele horecagedeelte. Eugène, bevlogen, een tikje eigenwijs, het hart op de goede plek en altijd bereid om de handjes uit de mouwen te steken.

Hij heeft in zijn veel te korte leven heel veel bereikt en zat nog vol met plannen. Helaas heeft het niet zover mogen komen. Zijn plotselinge overlijden is voor ons dorp een aderlating, maar voor zijn familie en vrienden is het een ramp. Wij willen al zijn naasten alle kracht van de wereld wensen om dit enorme drama te verwerken en een plekje te geven. Daarnaast willen wij de vrijwilligers en vrijwilligsters die geprobeerd hebben om Eugène’s leven met de AED te redden, bedanken en heel veel kracht toewensen. En natuurlijk: Eugène, bedankt voor wie je was, voor wat je gedaan hebt en voor wat je nog allemaal wilde doen. Weet dat je gemist wordt, maar vooral: rust zacht!

1 reactie

 1. Desiree van Zanten

  februari 6, 2022 at 14:54

  Lieve iedereen die hem vreselijk gaan missen,
  Wij wensen jullie heel veel sterkte, kracht en moed om dit afschuwelijke verlies een plek te kunnen geven. Een
  plek met alle herinneringen die Eugene achterlaat, een plek om te gedenken en om op terug te kijken.
  Fam. van Zanten

Reacties zijn gesloten.

Dorpsvereniging 't leker

Correspondentieadres:
Vrijstraat 17
5846AG Ledeacker

Secretariaat@dorpsvereniginghetleker.nl